Paslaugos

Juozas Valčiukas

Asmeninis finansų konsultantas

Mano tikslas – padėti kiekvienam savo klientui teisingai paskirstyti finansus ir išmokti juos valdyti taip, kad ateityje būtų išvengta finansinių problemų.

Norint neturėti finansinių problemų dabar ir ateityje bei teisingai tvarkyti savo pajamas ir išlaidas – finansinis raštingumas būtinas. Norintiems užsitikrinti finansinę apsaugą ir laisvę, profesionalaus finansų konsultacijos privalomos.

Profesionalus finansų konsultantas padės Jums tinkamai paskirstyti Jūsų išlaidas ir suplanuoti tolimesnius žingsnius, kuriais vadovaujantis pasirūpinsite savo ateitimi, apsaugosite save ir šeimą nuo nenumatytų atvejų. Taip pat jei siekiate sutaupyti, nepriklausomai nuo savo pajamų, asmeninis finansų konsultantas padės pinigus paskirstyti taip, kad galėtumėte ne tik patenkinti savo poreikius, bet ir nejaučiant didelio suvaržymo sutaupyti ateities planams.

Kaip viskas vyksta? Pirminėje konsultacijoje aptariama kliento situacija, poreikiai ir norai. Nustatomi mažieji ir didieji tikslai. Paruošiamas planas. Suteikiama visa reikalinga finansinė informacija, supažindinama su įvairiomis taupymo galimybėmis. Reguliarių konsultacijų metu aptariami rezultatai, įtvirtintos žinios, aiškinamasi kur kyla sunkumų. Nuolatinis konsultavimas visais klausimais.

Siekiate išmokti valdyti savo finansus? Norite sutaupyti didesniems pirkiniams? Galvojate apie ateitį ir norisi finansinio saugumo? Susisiekite ir aš padėsiu atsakyti į visus iškilusius klausimus. Profesionali finansų konsultacija – tiesus kelias į turtingesnę ateitį!