Paslaugos

Juozas Valčiukas

Finansavimas / Refinansavimas

Mano tikslas – padėti klientams lengviau gauti esamų paskolų refinansavimą.

Ilgametė darbo patirtis refinansavimo klausimais, leis Jums greičiau gauti esamos paskolos refinansavimą. Taip pat ilgametė darbo patirtis finansinių rizikų vertinimo ir paskolų srityse leidžia padėti net ir tiem klientams, kurių finansinė situacija yra sudėtinga.

Kaip viskas vyksta? Pokalbis su klientu ir ataskaitų analizė leidžia įvertinti realią situaciją. Vykdomas balansų paruošimas ir korekcijos. Siekiama individualaus požiūrio. Galiausiai vykdomos derybos su įvairiais finansuotojais. Suteikiamos visos rekomendacijos ir paruošiama strategija refinansavimui gauti.

Jums tereikės pateikti duomenis, o mes pasirūpinsime, kad gautumėte pirminius pasiūlymus iš skirtingų finansuotojų. Taip galėsite ne tik sutaupyti laiko, bet ir išsirinkti palankiausias sąlygas. Tam, kad būtų sklandus finansavimo procesas, finansų bendrovėms reikia pateikti įvairiausius dokumentus. Mūsų komanda tai padarys už Jus. Garantuojame, kad derybų keliu gausime Jums palankiausias sąlygas.

Reikia refinansavimo? Susiduriate su sunkumais pildant dokumentus? Finansavimo bendrovės atsisako suteikti refinansavimą? Susisiekite su mumis. Mes atliksime visas reikiamas analizes ir pakonsultuosime Jus visai klausimais.

Juozas Valčiukas

Užklausa