Apie Mus

Juozas Valčiukas

Profesinė patirtis

Mano pagrindinė asmeninė atsakomybė yra niekada nenustoti mokytis ir tobulėti. Tai tik patvirtina praleisti keturi metai bakalauro studijų programoje ISM vadybos ir ekonomikos universitete, specializuojantis į finansų apskaitą, kas suteikė tvirtus verslo vadybos ir analitikos pamatus. Tolimesni organizacinės psichologijos akademijos kursai papildė ekonomines žinias ir praplėtė vidinį suvokimą bei pasaulėžiūrą. Akademinė patirtis suformavo stiprų analitinį mąstymą, o platūs profesiniai pasiekimai suteikė gebėjimo įžvelgti galimybes visose situacijose ir jas realizuoti verslo naudai.

Žingeidumas

Sėkmingam finansų ir įmonės valdymui yra reikalingas ne tik išsilavinimas, bet ir intuicija, kuri įgaunama tik per ilgalaikę metų patirtį. Per pastarąjį dešimtmetį vadovavau įvairaus dydžio, srities ir skirtingos brandos įmonėms ir organizacijoms. Pagrindinės mano, kaip išorinio finansų direktoriaus atsakomybės yra užtikrinti įmonės sklandų veikimą, kontroliuoti investicijas, skatinti pardavimus, tvirtinti biudžetus, kurti ir tobulinti procesus bei vykdyti verslo plėtrą. Ilgalaikis ir nuoseklus darbas šioje srityje praplėtė mano profesinę pasaulėžiūrą, bet ir leido suburti pažinčių ratą, kuris atvėrė ne vienas duris finansų pasaulyje.

Kad ir kokie būtų Jūsų užsibrėžti tikslai – kruopščiai juos išklausius, kartu paruošime tinkamą planą kaip juos pasiekti.
Kreiptis Konsultacijai