Paslaugos

Juozas Valčiukas

Nekilnojamojo turto vertinimas

Mano tikslas – objektyviai įvertinti Jūsų nekilnojamą turtą bei nustatyti rinkos vertę ir objekto pelningumą.

Nekilnojamojo turto vertinimas yra bene populiariausia turto vertinimo paslauga. Ši paslauga suteikia galimybę ne tik sužinoti savo turto vertę, bet ir tiksliai nustatyti nekilnojamojo turto rinkos vertę. Pasirinkus šią paslaugą, Jūsų visų rūšių nekilnojamo turto vertė bus nustatyta objektyviai, pateikiant aiškius skaičius ir įvertinus objekto pelningumą. Dirbant vadovaujuosi visais turto vertinimą apibrėžiančiais įstatymais. Galite būti tikri, kad Jūsų turto vertinimas bus atliktas greitai, objektyviai bei profesionaliai.

Kaip viskas vyksta? Nekilnojamojo turto vertinimas yra standartinė procedūra, kuriai pirmiausia reikalingas turto identifikavimas pagal jo unikalų numerį. Tuomet vyksta nekilnojamojo turto apžiūra, pildomi dokumentai. Atlikus nekilnojamojo turto vertinimo paslaugą, gausite visus reikiamus dokumentus.

Užtikrinu, kad nekilnojamojo turto vertinimas būtų atliekamas sistemingai, vadovaujamasi aiškia ir įstatymais reglamentuota metodika. Ilgametė darbo patirtis leidžia profesionaliai ir greitai įgyvendinti visus kliento poreikius.

Nežinote savo turto vertės? Norite rinkos vertinimo? O gal siekiate įsigyti nekilnojamojo turto ir reikalingas to turto vertinimas? Susisiekite, rasime geriausią Jūsų poreikius tenkinantį sprendimą.