Paslaugos

Juozas Valčiukas

Finansavimas ir refinansavimas

Mano tikslas – padėti klientams lengviau gauti paskolas ar refinansuoti jau esamas.

Ilgametė darbo patirtis finansavimo ir refinansavimo klausimais. Greitai gaukite norimą paskolą ar refinansuokite jau esamą. Taip pat ilgametė darbo patirtis finansinių rizikų vertinimo ir paskolų srityse leidžia padėti net ir tiem klientams, kurių įmonės finansinė situacija yra sudėtinga.

Kaip viskas vyksta? Pokalbis su klientu ir ataskaitų analizė leidžia įvertinti realią situaciją. Vykdomas balansų paruošimas ir korekcijos. Siekiama individualaus požiūrio. Galiausiai vykdomos derybos su įvairiais finansuotojais. Esant poreikiui, parašomas verslo planas finansavimui gauti. Suteikiamos visos rekomendacijos ir paruošiama strategija finansavimui gauti.

Jums tereikės pateikti duomenis, o mes pasirūpinsime, kad gautumėte pirminius pasiūlymus iš skirtingų finansuotojų. Taip galėsite ne tik sutaupyti laiko, bet ir išsirinkti palankiausias sąlygas. Tam, kad būtų sklandus finansavimo procesas, finansų bendrovėms reikia pateikti įvairiausius dokumentus. Mūsų komanda tai padarys už Jus. Garantuojame, kad derybų keliu gausime Jums palankiausias sąlygas.

Reikia finansavimo ar refinansavimo? Susiduriate su sunkumais pildant dokumentus? Finansavimo bendrovės atsisako suteikti paskolą? Susisiekite su mumis. Mes atliksime visas reikiamas analizes ir pakonsultuosime Jus visai klausimais.