Paslaugos

Juozas Valčiukas

Bankrotas ir restruktūrizavimas

Mano tikslas – padėti įmonėms, patiriančioms sunkumus, priimti palankiausią sprendimą dėl įmonės ateities. Mano prioritetas yra visais įmanomais būdais išsaugoti įmonės veiklą.

Įmonei susidūrus su finansiniais sunkumais, viena iš išeičių yra įmonės restruktūrizavimas. Taip sudaromos sąlygos išsaugoti ir toliau plėtoti įmonės veiklą, padengti skolas ir atkurti mokumą. Restruktūrizavimo proceso metu įmonei suteikiama laikina apsauga nuo kreditorių ir tokiai įmonei negalima areštuoti turto, iškelti bankroto bylos, sustabdomi visi netesybų ar palūkanų skaičiavimai. Tačiau ne visoms įmonėms galimas restruktūrizavimo procesas, įmonė turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Įmonėms, kurioms negalimas restruktūrizavimas ir nėra kitos išeities išsaugoti įmonę, lieka bankroto skelbimas.

Kaip viskas vyksta? Pirmiausia įvertinama įmonės padėtis, aptariami restruktūrizavimo klausimai ir galimybės. Bendradarbiaujama su kreditoriais ir suderinamos palankiausios sąlygos. Parengiamas pareiškimas restruktūrizavimo bylai iškelti, rengiamas restruktūrizavimo planas. Pagalba įgyvendinant restruktūrizavimo planą, nuolatinė konsultacija iki pat restruktūrizavimo bylos užbaigimo. Na, o neturint išeities, galimas bankroto administravimas. Tai profesionalus įmonės būklės įvertinimas, bankroto procedūros rengimas ir organizavimas, visų reikiamų dokumentų paruošimas.

Jūsų įmonė susiduria su finansiniais sunkumais? Galvojate apie bankrotą? Dar ne viskas baigta, susisiekite, aptarsime konkrečią Jūsų įmonės situaciją ir kartu priimsime finansiškai naudingiausius sprendimus.