Paslaugos

Juozas Valčiukas

6 pakopų kelionė

Mano tikslas – pasinaudojant 6 pakopomis, padėti klientui greičiau pasiekti finansinę laisvę ir saugumą.

Valdykite savo finansus pagal šešių žingsnių sistemą. Žmonės, pirkdami finansinio planavimo instrumentus (gyvybės, turto draudimus, II ar III pakopos pensijos sutartis ir pan.) daro įvairias klaidas, kurios brangiai kainuoja. 6 žingsnių finansiškai saugaus ir laisvo gyvenimo planavimo sistema padės Jums šių klaidų išvengti.

Ši kelionė apima: trumpalaikius taupymo tikslus, šeimos finansinį stabilumą, turto saugumą, taupymą vaikų ateičiai, oriai senatvei ir turto auginimą.

Trūksta pinigų laikinai praradus pajamas? O gal vis atsiranda nenumatytų išlaidų? Padėsime Jums sukaupti “saugią pagalvę” kelių mėnesių laikotarpiui, kad būtų padengtos visos būtinosios išlaidos.

Niekada nežinome, kas mūsų laukia, todėl svarbu, kad būtų pasirūpinta šeimos finansiniu saugumu atsitikus nelaimei, po ligos ar traumos, ar praradus pajamas po šeimos maitintojo netekimo. Padėsime Jums išsirinkti geriausią gyvybės draudimo polisą, kuris kompensuotų prarastas pajamas.

Tam, kad įgyvendinti turto saugumo žingsnį ir išvengti finansinių nuostolių turto sunaikinimo ar vagystės atvejais, svarbu turtą apdrausti ir taip visus finansinius nuostolius perduoti draudimo kompanijai.

Ne ką mažiau svarbi ir vaikų ateitis. Visi norime, kad vaikams užaugus netrūktų pinigų jų mokslams ar gyvenimo pradžiai. Geriausia investicija būtų – pradėti kaupti pinigus kuo anksčiau ir, žinoma, įsisavinti valstybės teikiamas lengvatas.

Kitas svarbus aspektas – ori senatvė. Svarbu kiek įmanoma pasirūpinti, kad išėjus į pensiją netektų pajusti pinigų trūkumo. Todėl reikėtų turėti kelis pajamų šaltinius, kaupti įvairiuose investavimo įrankiuose. Taip galite užsitikrinti bent 80 procentų buvusio uždarbio.

Pasirūpinus visais šiais žingsniais galima džiaugtis, kad Jūs ir Jūsų šeima esate finansiškai saugūs.

Norite užsitikrinti finansinę laisvę ir saugumą? Susisiekite!